Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanı termoplastik malzemelerin kaynak edilmesidir. Türkiye mümessiliğini uzun zamandır yürütmekte olduğumuz, Branson Ultrasonic bu sektörde dünya çapında bilinen lider bir firmadır. Branson Ultrasonic ile olan ilişkilerimiz firmamızın kuruluşundan önceye dayanmaktadır.

Ultrasonik kaynak makinaları, vibrasyon kaynak makinaları, sıcak plaka kaynak makinaları; ithalatı, satışı, satış sonrası teknik servis hizmetleri ve uygulama kalıpları imalatı yapmaktayız.

Otomotiv, beyazeşya, tıp, ambalaj, elektrik-elektronik ve tekstil gibi sektörlerde; müşterilerimizin ürünleri ile ilgili kaynak ve montaj isteklerine anahtar teslimi çözümler üretmekteyiz.

Her frekansta ultrasonik kaynak kalıbı (Horn-Sonotrode) imali uzmanlık alanımızdır. Horn imalatında özel alaşımlı aluminyum, çelik veya titanyum malzemeler kullanmaktayız.

Uygulama atölyemizde mevcut olan makinalarımız ile müşterilerimize fason kaynak hizmeti de vermekteyiz. 20 khz ve 40 khz ultrasonik kaynak makinaları, muhtelif frekanslarda el tipi ultrasonik kaynak makinaları, branson vibrasyon kaynak makinası, branson mini vibrasyon kaynak makinası; test ve fason işlerimizde kullandığımız makinalarımızdır.

Kaynak işlemi deyince, herkesin aklına ilk olarak metal malzemeler ile yapılan kaynak işlemi gelmektedir. Termoplastik malzemelerin kaynak edilmesi de artan kullanım oranı ile birlikte büyüyen bir ihtiyaç olmuştur. Ultrasonik ve vibrasyon kaynak teknolojisi; seri imalata ve otomasyona olan uygunluğu nedeniyle çok yaygınlaşmıştır.